Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
W E LIN TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(FS9725)
adidas

W E LIN TIGHT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг.  Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето. Подетално

Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг.

Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки со препознатлив adidas изглед.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна, розова
 • Шифра на артикл: FS972
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг.

Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки со препознатлив adidas изглед.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна, розова
 • Шифра на артикл: FS972
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош