Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW GYM VNTG HOODIE FZ
W NSW GYM VNTG HOODIE FZ
W NSW GYM VNTG HOODIE FZ
W NSW GYM VNTG HOODIE FZ
Код на производ:
(CJ1694-063)
NIKE

W NSW GYM VNTG HOODIE FZ

Претходна цена
3.990,00 ДЕН
Моментална Цена
3.990,00 ДЕН
Цена со попуст
3.192,00 ДЕН
Заштеда: 798,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • SM *
 • S 83-90
 • MD *
 • M 90-97
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CJ1694-010
3.192,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер BV4122-283
2.952,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер BV4122-063
2.952,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""