Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TCH FLC FZ ESSENTIALS
B NSW TCH FLC FZ ESSENTIALS
B NSW TCH FLC FZ ESSENTIALS
B NSW TCH FLC FZ ESSENTIALS
Код на производ:
(AR4020-078)
NIKE

B NSW TCH FLC FZ ESSENTIALS

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална Цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
2.345 ДЕН
Заштеда: 2.345 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9320-010
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CQ4297-657
2.009 ДЕН
Заштеда 35%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-091
Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчи...
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""