Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ARMOUR MID CROSSBACK HEATHER BRA
ARMOUR MID CROSSBACK HEATHER BRA
ARMOUR MID CROSSBACK HEATHER BRA
ARMOUR MID CROSSBACK HEATHER BRA
Код на производ:
(1310459-033)
UNDER ARMOUR

ARMOUR MID CROSSBACK HEATHER BRA

Претходна цена
1.890,00 ДЕН
Моментална Цена
1.889,99 ДЕН
Цена со попуст
1.134,00 ДЕН
Заштеда: 756,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 83-85
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL 107-110
  • XXL 114-118
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1307213-021
1.494,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1307200-001
1.314,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""