Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SB FTM 5 POCKET PANT
Код на производ:
(685949-010)
NIKE

SB FTM 5 POCKET PANT

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална Цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
2.690 ДЕН
Заштеда: 2.200 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 28 *
  • 30 *
  • 32 *
  • 34 *
  • 36 *
  • 38 *
  • 40 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""