Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

8-BIT BOS
8-BIT BOS
8-BIT BOS
8-BIT BOS
Маица
Код на производ:
(FN1746)
adidas

8-BIT BOS

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.042 ДЕН
Заштеда: 446 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Можеби се сеќавате на времето на видео игрите или не, но сигурно знаете што се пиксели. Подетално

Можеби се сеќавате на времето на видео игрите или не, но сигурно знаете што се пиксели.

8-Bit BoS маицта создава носталгија за 90-тите со 8-Bit графика на логото на adidas. Целосно памучната структура станува сѐ помека со текот на времето.

 

Спецификации:

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: FN1746

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Можеби се сеќавате на времето на видео игрите или не, но сигурно знаете што се пиксели.

8-Bit BoS маицта создава носталгија за 90-тите со 8-Bit графика на логото на adidas. Целосно памучната структура станува сѐ помека со текот на времето.

 

Спецификации:

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: FN1746

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5967
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5893
832 ДЕН
Заштеда 30%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FR7146
1.673 ДЕН
Заштеда 40%
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""