Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRAINING WOVEN SHORT
TRAINING WOVEN SHORT
TRAINING WOVEN SHORT
TRAINING WOVEN SHORT
Код на производ:
(65652U-APJ)
UMBRO

TRAINING WOVEN SHORT

Претходна цена
1.490,00 ДЕН
Моментална Цена
1.490,00 ДЕН
Цена со попуст
894,00 ДЕН
Заштеда: 596,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви UMA201M203-01
654,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви UMA201M204-02
595,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.189,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви UMA201M204-01
714,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.189,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""