Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
Код на производ:
(305265-BS025)
CHAMPION

HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3/4 г. 102-107
 • XS 5/6 г. 114-119
 • YSM *
 • SM *
 • S 7/8 г. 126-131
 • YMD *
 • MD *
 • M 9/10 г. 138-143
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 11/12 г. 150-155
 • XL 13/14 г. 162-167
 • 2XL 15/16 г. 174-179
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 г. 114-119
S 7/8 г. 126-131
M 9/10 г. 138-143
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г.
2XS 3/4 г. 102-107

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 г. 114-119
S 7/8 г. 126-131
M 9/10 г. 138-143
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г.
2XS 3/4 г. 102-107

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305401-RL014
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305358-GS561
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305400-BL501
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""