Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG DRI FIT MARKER MASH LEGGIN
NKG DRI FIT MARKER MASH LEGGIN
NKG DRI FIT MARKER MASH LEGGIN
NKG DRI FIT MARKER MASH LEGGIN
Код на производ:
(36F955-023)
NIKE

NKG DRI FIT MARKER MASH LEGGIN

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
1.189,99 ДЕН
Цена со попуст
952,00 ДЕН
Заштеда: 238,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X 6X
  • 3 *
  • 4 4
  • 5 5
  • 6 6
  • 7 7
  • 8 *
  • 9 *
  • 10 *
  • 11 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X 6X
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X 6X
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""