Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
YU20 WIND ANORAK
Код на производ:
(53452-597)
HELLY HANSEN

YU20 WIND ANORAK

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална Цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.618 ДЕН
Заштеда: 1.872 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53171-990
12.968 ДЕН
Заштеда 25%
17.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53442-980
4.493 ДЕН
Заштеда 25%
5.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53150-111
11.018 ДЕН
Заштеда 25%
14.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""