Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KYRIE M NK DRY JKT MVP
KYRIE M NK DRY JKT MVP
KYRIE M NK DRY JKT MVP
KYRIE M NK DRY JKT MVP
Код на производ:
(830825-100)
NIKE

KYRIE M NK DRY JKT MVP

Претходна цена
10.490 ДЕН
Моментална Цена
10.490 ДЕН
Цена со попуст
5.245 ДЕН
Заштеда: 5.245 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 88
 • S 88-96
 • M-T *
 • M 96-104
 • L-T *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • XL-T *
 • 2XLT *
 • 2XL 124-136
 • 3XLT *
 • 4XLT *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CK6866-077
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""