Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TEAMCUP ITA V SWEAT FZ HD
Код на производ:
(S9198)
LOTTO

TEAMCUP ITA V SWEAT FZ HD

Претходна цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • XXL XXL
  • XXXL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
XXL XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
XXL XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA173107-02
1.395,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA173101-48
1.195,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""