Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE
Код на производ:
(CK3963-010)
NIKE

W NSW DWN FILL JKT STMT SHINE

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M
L
XL
2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M
L
XL
2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CU5544-010
Јакната Nike Air Coach ќе ви овозможи да уживате без оглед на временските услови. ...
5.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CU5928-010
Женскиот дуксер Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET можете да го носите во која би...
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Помош