Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW TEE LS WINTERIZED
G NSW TEE LS WINTERIZED
G NSW TEE LS WINTERIZED
G NSW TEE LS WINTERIZED
G NSW TEE LS WINTERIZED
G NSW TEE LS WINTERIZED
Код на производ:
(CN3490-010)
NIKE

G NSW TEE LS WINTERIZED

Претходна цена
1.990,00 ДЕН
Моментална Цена
1.990,00 ДЕН
Цена со попуст
1.393,00 ДЕН
Заштеда: 597,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 64.5–66
  • S 66–69
  • M 69–75
  • L 75–85.5
  • XL 85.5–92.5
  • 2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Сезона Зима 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 75–85.5
XL 85.5–92.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Сезона Зима 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 75–85.5
XL 85.5–92.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""