Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ESSNTL HOODIE FZ FLC
W NSW ESSNTL HOODIE FZ FLC
W NSW ESSNTL HOODIE FZ FLC
W NSW ESSNTL HOODIE FZ FLC
Код на производ:
(BV4122-063)
NIKE

W NSW ESSNTL HOODIE FZ FLC

Претходна цена
3.690,00 ДЕН
Моментална Цена
3.690,00 ДЕН
Цена со попуст
2.952,00 ДЕН
Заштеда: 738,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • S 83-90
 • M 90-97
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV4122-010
2.952,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CJ3082-693
3.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CJ3681-010
3.192,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""