Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NK DRY ACDMY SHORT K
Код на производ:
(AO0771-015)
NIKE

B NK DRY ACDMY SHORT K

Претходна цена
990,00 ДЕН
Моментална Цена
990,00 ДЕН
Цена со попуст
792,00 ДЕН
Заштеда: 198,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 64.5–66
 • SM *
 • S 66–69
 • MD *
 • M 69–75
 • LG *
 • L 69–72.5
 • XL 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AO0771-452
792,00 ДЕН
Заштеда 20%
990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви 957115-023
1.314,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви 957115-R78
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""