Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE STAR TEE
LONSDALE STAR TEE
LONSDALE STAR TEE
LONSDALE STAR TEE
Код на производ:
(LNA201F802-01)
LONSDALE

LONSDALE STAR TEE

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
436 ДЕН
Заштеда: 654 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F803-10
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F801-10
545 ДЕН
Заштеда 50%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F803-01
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""