Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BLACK LOGO HOODIE
BLACK LOGO HOODIE
BLACK LOGO HOODIE
BLACK LOGO HOODIE
Код на производ:
(LNA201M603-01)
LONSDALE

BLACK LOGO HOODIE

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.695 ДЕН
Заштеда: 1.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA201M601-3A
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA201M604-02
1.636 ДЕН
Заштеда 60%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA201M602-01
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""