Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
M20 SHORT SPEED
Код на производ:
(DZ1836)
adidas

M20 SHORT SPEED

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
744 ДЕН
Заштеда: 744 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS4.5 *
 • S 4.5 *
 • M 4.5 *
 • L 4.5 *
 • XL4.5 *
 • 2XL3 *
 • 2XL4 *
 • 2XS3 *
 • 2XS4 *
 • XS3\. *
 • S 3\. *
 • M 3\. *
 • L 3\. *
 • XL3\. *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.244 ДЕН
Заштеда 50%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""