Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
W URBAN W.RDY
Женска јакна
Код на производ:
(FI0627)
adidas

W URBAN W.RDY

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.521 ДЕН
Заштеда: 2.067 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W URBAN W. RDY е женска јакна отпорна на дожд и ветер со модерен крој и дизајн. Пространата капуљача обезбедува дополнителна заштита и одлична покриеност. Подетално

adidas W URBAN W. RDY е женска јакна отпорна на дожд и ветер со модерен крој и дизајн.

Пространата капуљача обезбедува дополнителна заштита и одлична покриеност.

Направен е од најлон рипстоп и има прилагодлив крој кој ја следи линијата на телото и овозможува удобно и лесно чувство додека ја носите.

Спецификации:

 • Женска водоотпорна јакна
 • Прицврстување со патент
 • Пространа капуљача
 • Странични џебови
 • Состав: 100% најлон рипстоп
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FI0627
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W URBAN W. RDY е женска јакна отпорна на дожд и ветер со модерен крој и дизајн.

Пространата капуљача обезбедува дополнителна заштита и одлична покриеност.

Направен е од најлон рипстоп и има прилагодлив крој кој ја следи линијата на телото и овозможува удобно и лесно чувство додека ја носите.

Спецификации:

 • Женска водоотпорна јакна
 • Прицврстување со патент
 • Пространа капуљача
 • Странични џебови
 • Состав: 100% најлон рипстоп
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FI0627
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GT9742
8.269 ДЕН
Заштеда 10%
9.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GK5158
adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET е женска јакна за трчање што ви овозможува да трча...
2.891 ДЕН
Заштеда 37%
4.588 ДЕН
Помош