Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLAG PANTS
FLAG PANTS
FLAG PANTS
FLAG PANTS
Код на производ:
(LNA201M102-02)
LONSDALE

FLAG PANTS

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
996 ДЕН
Заштеда: 1.494 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.076 ДЕН
Заштеда 60%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
996 ДЕН
Заштеда 60%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
996 ДЕН
Заштеда 60%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""