Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
TECH HOODIE
Код на производ:
(FL5712)
ADIDAS

TECH HOODIE

Претходна цена
4.288,00 ДЕН
Моментална Цена
4.288,00 ДЕН
Цена со попуст
3.430,00 ДЕН
Заштеда: 858,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 82 - 87
 • SM *
 • S 88 - 94
 • MD *
 • M 95 - 102
 • LG *
 • L 103 - 111
 • XL 112 - 121
 • 2XL 122 - 132
 • 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 82 - 87
S 88 - 94
M 95 - 102
L 103 - 111
XL 112 - 121
2XL 122 - 132
3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 82 - 87
S 88 - 94
M 95 - 102
L 103 - 111
XL 112 - 121
2XL 122 - 132
3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FI4037
2.950,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.688,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FM6021
2.372,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.388,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FL3983
4.950,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.188,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""