Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
G NSW HERITAGE PANT
Код на производ:
(CJ7425-104)
NIKE

G NSW HERITAGE PANT

Претходна цена
2.390,00 ДЕН
Моментална Цена
2.390,00 ДЕН
Цена со попуст
1.912,00 ДЕН
Заштеда: 478,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 64.5–66
 • SM *
 • S 66–69
 • MD *
 • M 69–75
 • LG *
 • L 75–85.5
 • XL 85.5–92.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 75–85.5
XL 85.5–92.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 75–85.5
XL 85.5–92.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""