Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
RESPONSE JACKET
Код на производ:
(DN8765)
ADIDAS

RESPONSE JACKET

Претходна цена
3.388,00 ДЕН
Моментална Цена
3.388,00 ДЕН
Цена со попуст
2.710,00 ДЕН
Заштеда: 678,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 77 - 82
 • SM *
 • S 83 - 88
 • MD *
 • M 89 - 94
 • LG *
 • L 95 - 101
 • XL 102 - 109
 • 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 77 - 82
S 83 - 88
L 95 - 101
XL 102 - 109
2XL 110 - 118
M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 77 - 82
S 83 - 88
L 95 - 101
XL 102 - 109
2XL 110 - 118
M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FI0627
4.470,00 ДЕН
Заштеда 20%
5.588,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ED9312
2.710,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.388,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""