Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RETRO 2 HOODIE
RETRO 2 HOODIE
RETRO 2 HOODIE
RETRO 2 HOODIE
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA201M604-01)
UMBRO

RETRO 2 HOODIE

Претходна цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.868,00 ДЕН
Заштеда: 622,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA201M602-3A
2.653,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.789,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер UMA201M604-02
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA201M605-02
1.352,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""