Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CREWNECK T-SHIRT
CREWNECK T-SHIRT
CREWNECK T-SHIRT
CREWNECK T-SHIRT
Код на производ:
(214309-KK001)
CHAMPION

CREWNECK T-SHIRT

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
536 ДЕН
Заштеда: 654 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 214343-BS538
745 ДЕН
Заштеда 50%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 214099-KL001
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 213522-BZ011
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""