Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG STICKER PACK SS SCOOP TEE
NKG STICKER PACK SS SCOOP TEE
NKG STICKER PACK SS SCOOP TEE
NKG STICKER PACK SS SCOOP TEE
Код на производ:
(36G118-GEH)
NIKE

NKG STICKER PACK SS SCOOP TEE

Претходна цена
890,00 ДЕН
Моментална Цена
890,00 ДЕН
Цена со попуст
712,00 ДЕН
Заштеда: 178,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 6X
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X 6X
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X 6X
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36G008-001
712,00 ДЕН
Заштеда 20%
890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36G243-A8F
712,00 ДЕН
Заштеда 20%
890,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""