Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
Код на производ:
(FT1812)
ADIDAS

JB COTTON TS

Претходна цена
3.988,00 ДЕН
Моментална Цена
3.988,00 ДЕН
Цена со попуст
3.589,00 ДЕН
Заштеда: 399,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 154 *
 • 62 *
 • 68 *
 • 74 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 116 6
 • 122 7
 • 128 8
 • 134 9
 • 140 10
 • 146 11
 • 152 12
 • 158 13
 • 164 14
 • 170 15
 • 176 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 8 128
140 10 140
152 12 152
164 14 164
170 15 170
116 6 116
122 7 122
134 9 134
146 11 146
158 13 158
176 16 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 8 128
140 10 140
152 12 152
164 14 164
170 15 170
116 6 116
122 7 122
134 9 134
146 11 146
158 13 158
176 16 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.742,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.487,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.742,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.487,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.319,00 ДЕН
Заштеда 10%
3.688,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""