Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
Код на производ:
(UMA201B807-01)
UMBRO

BIG LOGO T SHIRT JNR

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
355 ДЕН
Заштеда: 435 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 *
  • 7-8 *
  • 9-10 *
  • 1718 *
  • 7-8Y *
  • 910Y *
  • 13Y *
  • 1112 *
  • 1314 *
  • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица UMA201B805-3C
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица UMA201B807-02
476 ДЕН
Заштеда 60%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица UMA201B805-10
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""