Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOYS SQUARE LOGO T-SHIRT
BOYS SQUARE LOGO T-SHIRT
BOYS SQUARE LOGO T-SHIRT
BOYS SQUARE LOGO T-SHIRT
Код на производ:
(CHA201B803-23)
CHAMPION

BOYS SQUARE LOGO T-SHIRT

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 5/6 g.
 • SM *
 • S 7/8 g.
 • MD *
 • M 9/10 g.
 • LG *
 • L 11/12 g.
 • XL 13/14 g.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 g. 114-119
S 7/8 g. 126-131
M 9/10 g. 138-143
L 11/12 g. 150-155
XL 13/14 g. 162-167

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 g. 114-119
S 7/8 g. 126-131
M 9/10 g. 138-143
L 11/12 g. 150-155
XL 13/14 g. 162-167

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""