Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT T-SHIRT
COURT T-SHIRT
COURT T-SHIRT
COURT T-SHIRT
Код на производ:
(CHA201M808-01)
CHAMPION

COURT T-SHIRT

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
556 ДЕН
Заштеда: 834 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA201M810-05
487 ДЕН
Заштеда 65%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA201M809-01
556 ДЕН
Заштеда 60%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA201M810-10
417 ДЕН
Заштеда 70%
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""