Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADVANTAGE HALF ZIP HOODIE
ADVANTAGE HALF ZIP HOODIE
ADVANTAGE HALF ZIP HOODIE
ADVANTAGE HALF ZIP HOODIE
Код на производ:
(UMA201M603-01)
UMBRO

ADVANTAGE HALF ZIP HOODIE

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.695 ДЕН
Заштеда: 1.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер UMA201M604-01
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA201M602-3A
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер UMA201M604-02
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""