Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
YG MH 3S FZ HD
Код на производ:
(FL1805)
ADIDAS

YG MH 3S FZ HD

Претходна цена
3.088,00 ДЕН
Моментална Цена
3.088,00 ДЕН
Цена со попуст
2.470,00 ДЕН
Заштеда: 618,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 *
 • 40 *
 • 44 *
 • 48 *
 • 62 *
 • 68 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 116 *
 • 128 8
 • 140 10
 • 152 12
 • 158 13
 • 164 14
 • 170 15
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 8 128
140 10 140
152 12 152
158 13 158
164 14 164
170 15 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 8 128
140 10 140
152 12 152
158 13 158
164 14 164
170 15 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FM6977
1.990,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.487,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FM0690
1.910,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.388,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FL1779
3.190,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.988,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""