Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DALIA FULL ZIP
DALIA FULL ZIP
DALIA FULL ZIP
DALIA FULL ZIP
Код на производ:
(ELM193200-03)
ELLESSE

DALIA FULL ZIP

Претходна цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.743,00 ДЕН
Заштеда: 747,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
XS XS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELM193201-03
1.953,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELM193200-11
1.494,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""