Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULIX MENS SKI JACKET
ULIX MENS SKI JACKET
ULIX MENS SKI JACKET
ULIX MENS SKI JACKET
ELLESSE

ULIX MENS SKI JACKET

Код на производ: ELSJ193113-05
7.090,00 ДЕН
7.089,99 ДЕН
5.672,00 ДЕН
Заштеда: 1.418,00 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • XS
 • S
 • M *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193122-10
6.472,00 ДЕН
Заштеда 20%
8.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193112-03
5.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
7.089,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193112-01
5.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
7.089,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""