Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
RAFAEL BOYS SKI JACKET
Код на производ:
(ELSJ193303-03)
ELLESSE

RAFAEL BOYS SKI JACKET

Претходна цена
4.390,00 ДЕН
Моментална Цена
4.390,00 ДЕН
Цена со попуст
3.512,00 ДЕН
Заштеда: 878,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 4Y
  • 6Y
  • 8Y
  • 10Y
  • 12Y
  • 14Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 4Y
6Y 6Y
8Y 8Y
10Y 10Y
12Y 12Y
14Y 14Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 4Y
6Y 6Y
8Y 8Y
10Y 10Y
12Y 12Y
14Y 14Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193302-01
3.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193303-02
3.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193302-05
3.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""