Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX
NIKE

M NSW JDI+ HOODIE PO FLC MIX

Код на производ: BV5109-010
4.390,00 ДЕН
4.390,00 ДЕН
3.512,00 ДЕН
Заштеда: 878,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS
  • XS 88
  • S 88-96
  • M 96-104
  • L 104-114
  • XL 112-124
  • 2XL 124-136
  • 3XL 136-148
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV5156-010
3.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV5156-657
3.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV5163-010
5.032,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.290,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""