Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN 23 SNAP CREW
JDB JUMPMAN 23 SNAP CREW
JDB JUMPMAN 23 SNAP CREW
JDB JUMPMAN 23 SNAP CREW
Код на производ:
(956434-023)
NIKE

JDB JUMPMAN 23 SNAP CREW

Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 66–69
  • M 69–75
  • L 69–72.5
  • XL 81.5–88.5
  • 2XL *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 956354-023
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 956326-GEH
2.093,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""