Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY GET FIT FLC P T 7/8 E
W NK DRY GET FIT FLC P T 7/8 E
W NK DRY GET FIT FLC P T 7/8 E
W NK DRY GET FIT FLC P T 7/8 E
NIKE

W NK DRY GET FIT FLC P T 7/8 E

Код на производ: BV4950-010
3.290,00 ДЕН
3.290,01 ДЕН
2.632,00 ДЕН
Заштеда: 658,01 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS
  • XS 76-83
  • S 83-90
  • M 90-97
  • L 97-104
  • XL 104-114
  • 2XL 114-124
  • 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 889595-011
1.832,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки AO9968-010
2.152,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки BV6189-010
2.392,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""