Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LNSD F19 FZ HOODY
LNSD F19 FZ HOODY
LNSD F19 FZ HOODY
LNSD F19 FZ HOODY
Код на производ:
(193115-24)
LONSDALE

LNSD F19 FZ HOODY

Претходна цена
3.390,00 ДЕН
Моментална Цена
2.373,00 ДЕН
Цена со попуст
1.661,00 ДЕН
Заштеда: 1.729,00 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS *
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 193101-21
1.395,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 193106-22
1.245,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 193108-22
1.645,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.290,01 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""