Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADY TWIST CREWNECK
LADY TWIST CREWNECK
LADY TWIST CREWNECK
LADY TWIST CREWNECK
CHAMPION

LADY TWIST CREWNECK

Код на производ: 113074-PS013
2.390,00 ДЕН
2.390,00 ДЕН
1.673,00 ДЕН
Заштеда: 717,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XXS
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHH193262-2175
3.073,00 ДЕН
Заштеда 30%
4.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHH193266-357
2.583,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 111891-EM006
2.373,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""