Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NK AIR HOODIE FZ
B NK AIR HOODIE FZ
B NK AIR HOODIE FZ
B NK AIR HOODIE FZ
B NK AIR HOODIE FZ
B NK AIR HOODIE FZ
Код на производ:
(BV3590-480)
NIKE

B NK AIR HOODIE FZ

Претходна цена
3.690,00 ДЕН
Моментална Цена
3.690,00 ДЕН
Цена со попуст
2.399,00 ДЕН
Заштеда: 1.291,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 64.5–66
  • S 66–69
  • M 69–75
  • L 69–72.5
  • XL 81.5–88.5
  • XXL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV3590-050
2.583,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""