Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
W NSW HRTG HOODIE DRESS SB
Код на производ:
(BV4844-051)
NIKE

W NSW HRTG HOODIE DRESS SB

Претходна цена
4.390,00 ДЕН
Моментална Цена
4.390,00 ДЕН
Цена со попуст
3.073,00 ДЕН
Заштеда: 1.317,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 76-83
  • S 83-90
  • M 90-97
  • L 97-104
  • XL 104-114
  • 2XL 114-124
  • 3XL *
  • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.854,00 ДЕН
Заштеда 35%
4.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""