Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROP TOP
CROP TOP
CROP TOP
CROP TOP
CHAMPION

CROP TOP

Код на производ: 112498-KK001
1.090,00 MKD
1.090,00 MKD
1.090,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Извести ме за попуст
  • XXS
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""