Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GYM LEGGINGS
GYM LEGGINGS
GYM LEGGINGS
GYM LEGGINGS
Код на производ:
(CHG193233-004)
CHAMPION

GYM LEGGINGS

Претходна цена
1.990,00 ДЕН
Моментална Цена
1.990,00 ДЕН
Цена со попуст
1.393,00 ДЕН
Заштеда: 597,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XXS
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XXS XXS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XXS XXS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CHG193236-2175
1.014,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CHG193234-2176
1.294,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CHG181236-2175
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""