Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
W D2M 3S TT
Женски дуксер
Код на производ:
(EI5529)
adidas

W D2M 3S TT

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.397 ДЕН
Заштеда: 1.291 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL XL
  • 3XL *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FL2355
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FJ7316
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер EJ9669
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Помош