Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK MILER TOP SS
W NK MILER TOP SS
W NK MILER TOP SS
W NK MILER TOP SS
NIKE

W NK MILER TOP SS

Код на производ: AJ8121-623
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS
  • XS 76-83
  • S 83-90
  • M 90-97
  • L 97-104
  • XL 104-114
  • 2XL 114-124
  • 3XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Лето 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""