Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
CHAMPION

CREWNECK SWEATSHIRT

Код на производ: 212682-KJ002
1.990,00 MKD
1.393,00 MKD
975,00 MKD
Заштеда: 1.015,00 MKD
Извести ме за попуст
  • XS
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • XXL *
  • XXXL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""