Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB YA FT ALUMNI SHORT YTH
NKB YA FT ALUMNI SHORT YTH
NKB YA FT ALUMNI SHORT YTH
NKB YA FT ALUMNI SHORT YTH
Код на производ:
(86D617-U9J)
NIKE

NKB YA FT ALUMNI SHORT YTH

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
1.189,99 ДЕН
Цена со попуст
833,00 ДЕН
Заштеда: 357,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 4
5 5
6 6
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""