Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK SHLD SQD HDY DRILL TOP PZ
M NK SHLD SQD HDY DRILL TOP PZ
M NK SHLD SQD HDY DRILL TOP PZ
M NK SHLD SQD HDY DRILL TOP PZ
NIKE

M NK SHLD SQD HDY DRILL TOP PZ

Код на производ: AA9612-416
5.390,00 ДЕН
4.312,00 ДЕН
3.018,00 ДЕН
Заштеда: 2.372,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS
  • XS 88
  • S 88-96
  • M 96-104
  • L 104-114
  • XL 112-124
  • 2XL 124-136
  • 3XL 136-148
  • 4XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Зима 2018
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""